Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Dijital ortamda ve internetin her alanında firmanızı veya ürününüzü pazarlayarak bulunduğunuz bölgeyi aşarak globalleşme fırsatını size sunmaktayız. En ufağından bir bireysel işletme bile ufak bir bütçe ile satmak istediği ürünü pazarlar ve bu alanda ki bilinirliğini artırma fırsatını yakalar. Dijital pazarlama kendi içinde farklı bölümlere ayrılır.

  • Arama Motoru Pazarlaması (SEM)
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  • İçerik Pazarlama ( Blog ve makale içeriklerinin geliştirilmesi)
  • Sosyal Medya Pazarlama
  • İçerik Pazarlama
  • Banner Kampanyalar
  • E-Posta Pazarlama
  • E-ticaret Pazarlama

Dijital pazarlama stratejiniz için ne yapıyoruz?

Zamanımızın çoğunu, değişken dijital pazarlama kanallarını ve algoritmalarını keşfetmek ile geçiriyoruz. Yeni platform ve teknolojilere ayak uydurarak, yeni trendleri izleyip; edindiğimiz tüm bu bilgileri, tamamladığımız yeni projelerimizde uyguluyoruz. Farklı yetkinliklere sahip deneyimli ekibimiz, müşterilerimize gerekli katkıyı sağlayabilmek için marka ve müşteri odaklı çözümler üzerine çalışıyor.

Ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, pazar hassasiyetini ve marka itibarını da göz önüne alarak müşterilerinizin beklentilerine cevap verecek kanalların tespitinin ardından doğru iletişim ve etkileşim için ihtiyacınız olan stratejiyi belirlemenize yardımcı oluyor.

Dijital Pazarlama Stratejinizi nasıl planlıyoruz?

Öncelikle araştırmalarımız ve beklentileriniz doğrultusunda markanız için uygun olduğunu düşündüğümüz kanallar ve uygulama alanlarını belirliyoruz. Hedeflerinize ulaşmanız için size özel bir dijital pazarlama planı sunuyor ve ortak payda belirlediğimiz başlıkları bir aksiyon programına dönüştürüyoruz.

Hazırladığımız ilk stratejik plan boyunca yapılacakları ve uygulanacakları bulunduruyoruz. Daha sonrasında ise projenin uygulama ve geliştirme sürecini güvenli adımlarla ilerletmek için belirlediğimiz aralıklarla kontrol toplantıları yapıyoruz. Stratejinin verimi ve sonuçlarını değerlendirmek için ise toplantılarımız ile çalışmalarımızın değerlendirmesini ve gelecek dönemin planını inceliyoruz.