Kurumsal

Ülkemizin hızla artan Bilgi Teknolojileri alanında kaliteli Bilgi Teknolojileri talebine cevap vermek üzere yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen Area Bilişim 14 Yıllık Bilgi Teknolojileri Tecrübelerini ortak bir alana taşıyarak 2010 yılında yeniden yapılanmıştır.

Her biri kendi alanında dünya devi olan MICROSOFT, HP, IBM, CISCO, TREND MICRO, SOPHOS, SYMANTEC başta olmak üzere bu markalarla olan iş ortaklıklarıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma çabasıyla her türlü kurumsal firmalara Bilgi Teknolojileri ürün hizmet ve desteğini sağlamaktadır.

Konusunda deneyimli kadrosu ve bilgi birikimleri ile uzun yıllar müşterilerine kusursuz hizmet anlayışı prensibiyle yaklaşmaktadır. Bu AREA ’ ın ilk prensibidir. Konusunda tecrübe sahibi ve deneyimli kadrosu ile sınırsız müşteri memnuniyeti ile yola çıkmış ve yol almaktadır.

Bu anlayışla firmaların mevcut durumları, yeniden yapılanma durumları, yeni teknolojileri firmalara götürmeleri, firmanın iş potansiyeline doğru orantılı olarak yeni olabilecek tüm yeniliklerden kendilerine alabilecekleri, elde ettikleri olguların firmaya neler sağlayacağı konusunda Sistem Çözüm ekibimiz iş başındadır.