Network Hizmetleri

Firmaların kurulmuş olan ya da yeni kurulan Bilgi Teknolojileri alt yapısını haritalandırıp kablolaması ve alt yapı hizmetlerinin kurulmasının dışında mevcut ağ sisteminde yapılacak değişiklik ve tasarımların ağ analiz sonrası yeni standartlara uygun teknolojilerin seçim hizmetlerini sağlamak ve şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda bu hizmetleri danışmanlık ile birleştirerek destek ile tamamlamaktayız.

Sistem mühendislerimiz mevcut network yapınızı değerlendirerek, güncel ve gelecekteki network gereksinimlerinizi anlayarak size en uygun olan ihtiyacı karşılayacak network strateji ve dizayn çözümleri sunar.

Sistem mühendislerimiz proje yönetimi, kuruluş planlama, ürün kuruluş ve uyarlama gibi bütünleşik hizmetleri yerine getirerek network çözümünüzü hayata geçirirler.

Bilgi Teknolojileri destek hizmetlerimizle network’ ünüz analiz edilerek optimum verimlilikte çalışması sağlanır, network problemleriniz saptanır ve network altyapınızdaki donanım arızaları giderilir.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler;

– Fiber Optik Data Kablolaması ve Terminasyon

– Cat5, Cat6 ve Cat7 UTP Data Kablolaması

– Uç Sonlandırma ve Etiketlendirme

– Sistem Odası Tasarımı ve Kurulumu

– Kabinet ve Patch Panel Kurulumu

Ağ Analizi

Günümüzde her ağ, bir veya daha çok bağlantı ile başka ağlara bağlanmaktadır. Internet, uzak ofis, b2b bağlantıları kullanılan temel bağlantılardır. Bu bağlantılar üzerinde trafik filtrelemesi yapılıyor olsa bile bazı bilinmeyen ağ iletişimleri kurumlar için risk ya da mali kayıplar yaratabilir. Kurumsal ağlarda analiz çalışmaları yaparak ya da ilgili ürün ve teknolojileri entegre ederek periyodik veya sürekli denetim sağlamaktayız. Bu sayede bilinmeyen iletişimler gün ışığına çıkartıyor, riskler felakete neden olmadan durduruyor ve performansı arttırıyoruz.

Alt Yapı Hizmetleri

Network altyapı ihtiyaçlarında ürünlerin uygulaması standart değerler içinde yapılmaktadır. Sertifika belgeli teknik değerlere uygun ürünler seçilerek uygulama alanı projelendirilir. Mevcut proje içerisinde genişlemeye açık yapı oluşturulur. Genel uygulama sonrası numaralandırma test ve ölçümler raporlanarak sunulur. Yeni kurulumlarda ve var olan sistemlerin yeniden yapılandırılmalarında, sisteminiz için en uygun kablolama alternatiflerini üretiyor ve gerçekleştiriyoruz. Altyapının sağlıklı çalışır durumda olduğunu periyodik testlerimiz, yönetilebilir ürünlerimiz ile bilginize sunuyoruz.

Kurulum Hizmetleri

Mevcut Bilgi Teknolojileri yapınızda veya satın almış olduğunuz Bilgi Teknolojileri ürünlerinin kurulumunda profesyonel ve uzman ekibimizle anahtar teslim sonuçlar üretiyoruz. Yapmış olduğumuz kurulumlar bir veya birkaç ürün olabildiği gibi problemli olduğunu düşündüğünüz ya da yapılan çalışmalarla problemli olan tüm Bilgi Teknolojileri yapınıza uygun sonuca yönelik hizmetlerle firmanızı olması gerektiği yerlere taşıyoruz.