Ana Sayfa   |   İletişim   |   English
 
Başarı, Bilgi, Tecrübe ve Güven mi arıyorsunuz? Area olarak biz size uzun vadeli ilişkiye verdiğimiz önemle bu başarı, bilgi, tecrübe ve güveni tahsis ediyoruz.

Günümüz Bilişim sektöründe hızla gelişen teknoloji işletmelerin proje kapsamında ya da ileriye dönük Bilgi Teknolojileri tabanında kendilerine uygun çözümler aramaları teknolojik alternatifleri araştırmaları, araştırmış oldukları teknolojiyi bulmaları, elde ettikleri verileri kullanıma hazır hale getirmeleri ve sonrasında takibatını ve bakımını yapmaları oldukça maliyetlidir. Artık zaman o kadar değerlidir ki bunu ancak kaybettikten sonra anlarız. Rekabet, işletmelerin tüm agresifliği ve üstünlüğünü ortaya çıkarmasına ve bunları en kısa zamanda ve un ucuz maliyetle elde etmesine sebep veriyor ve önemini bir kat daha artırıyor. Zaman sizin için değerli ise biz buradayız.

İşletmenizin başarıları, dünya ile temasınıza, müşterilerinizle olan ağınıza ve tedarikçilere çabuk ulaşmanıza bağlıdır. Bunu başarmanız için de güvenilebilir IT yapınıza ve omurganıza kesinlikle ihtiyacınız var. Çalışır durumda olmanız işletmenizin ayakta kalmasını ve yeni ufuklara yol almasını sağlayacaktır. Aynı zamanda kendi işinizi yapmanıza olanak sağlayacak bu da işletmeniz için daha neler yapabilirim düşüncesini doğuracaktır.

Ülkemizin hızla artan Bilgi Teknolojileri alanında kaliteli Bilgi Teknolojileri talebine cevap vermek üzere yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen Area 14 Yıllık Bilgi Teknolojileri Tecrübelerini ortak bir alana taşıyarak 2010 yılının hemen başında yeniden yapılanmıştır.

Her biri kendi alanında dünya devi olan MICROSOFT, IBM, HP, CISCO, TREND MICRO, SYMANTEC başta olmak üzere bu markalarla olan iş ortaklıklarıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma çabasıyla her türlü kurumsal firmalara Bilgi Teknolojileri ürün ve desteğini sağlamaktadır.

Area konusunda deneyimli kadrosu ve bilgi birikimleri ile uzun yıllar müşterilerine kusursuz hizmet anlayışı prensibiyle yaklaşmaktadır. Bu Area’ nın ilk prensibidir. Konusunda tecrübe sahibi ve deneyimli kadrosu ile sınırsız müşteri memnuniyeti ile yola çıkmış ve yol almaktadır.

Bu anlayışla firmaların mevcut durumları, yeniden yapılanma durumları, yeni teknolojileri firmalara götürmeleri, firmanın iş potansiyeline doğru orantılı olarak yeni olabilecek tüm yeniliklerden kendilerine alabilecekleri, elde ettikleri olguların firmaya neler sağlayacağı konusunda Sistem Çözüm ekibimiz iş başındadır.
 
© Area Bilişim Danışmanlık San. ve Tic. Ltd Şti.